WynikiTurniej Piłki Halowej o Puchar Dyrektora – Fotorelacja

18 stycznia, 2024
W niedzielę odbył się pierwszy turniej piłki halowej w tym roku! 🥳⚽️
Tym razem zawodnicy rywalizowali o Puchar Dyrektora CSiR – Pana Michała Paruch 🏆
W hali SP4 stawiło się 7 drużyn, niestety drużyna Nelbud zachowała się niesportowo i nie przyjechała na turniej nie powiadamiając nas o tym ani nie odbierając telefonów…szkoda bo mieliśmy kilka drużyn w zapasie.
Wracając do piłki ⚽️ turniej stał na wysokim sportowym poziomie 🔝 zawodnicy z każdej drużyny ambitnie walczyli o każdą piłkę ! 👍
W grupie A z pierwszego miejsca do półfinału awansowała drużyna FC Sikoryny składająca się z chłopaków trenujących lub którzy trenowali w Sparcie Augustów na drugim miejscu z takim samym dorobkiem punktowym zajęła drużyna Browaru z Janowa a na ostatnim miejscu co było dość sporą niespodzianką Synowie Janusza.
W grupie B do półfinału awansował zespół z Sejn wygrywając wszystkie mecze w grupie, o wyjście z grupy pozostałe zespoły walczyły do ostatniego meczu. Pewni do wyjścia byli zawodnicy drużyny Grab Janówka zgarniając 4 pkt. A Juniorzy w ostatnim pojedynku z ProTeam Białystok, która debiutuje w naszych turniejach walczyli o pozostanie w turnieju. Ostatecznie z 3 miejsca awansowali Juniorzy pokonując Porteam Białystok, którzy bez żadnego zwycięstwa a nawet bez strzelonej bramki pożegnali się z turniejem.
W półfinale Fc Sikoryny wygrały z Synami Janusza, którzy w ćwierćfinale wygrali z Grabem Janówka strzelając swoją pierwszą bramkę w turnieju. W drugim półfinale SPŁŻAK Sejny pewnie zwyciężyli z Juniorami, którzy mimo braków kadrowych awansowali do półfinału pokonując Browar 3:1.
W meczu o 3 miejsce Juniorzy nie dali rady Synom Janusza i wysoko przegrali 5:0. Ewidentnie zabrakło już „paliwa” dla zawodników z Augustowa. Natomiast Janusze przebudzili się i wykorzystali swoja szansę w 100%.
Finał między Sikorynami a Sejnami stał na wysokim poziomie. Co prawda obie drużyny najpierw się badały i nikt nie chciał zaryzykować. Jednak pierwsi przełamali bramkarza młodzi zawodnicy z Augustowa, po chwili podwyższając na 2:0 i kiedy wszyscy myśleliśmy, że już jest po wszystkim do piłki doszli zawodnicy z Sejn najpierw strzelając bramkę kontaktową a w samej końcówce wyrównując czym samym czekała nas seria rzutów karnych. Minimalnie lepsi okazali sie jednak zawodnicy z Sejn i w stosunku 3:2 wygrywają Puchar Dyrektora CSiR.
Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie i sportową walkę ! 🏆⚽️
Już 11 lutego zagramy o Puchar Burmistrza Miasta Augustowa – Mirosława Karolczuka.
Zapisy ruszają w następnym tygodniu 😉
https://www.basenaugustow.pl/wp-content/uploads/2021/06/tourshop-logo.png
Przejdź do treści