Imprezy i ZawodyAugustów Is The Future

17 lipca, 2023

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie, którym podkreślimy jak ważna jest partnerska relacje między człowiekiem a przyrodą. Augustów is the future Festival to 3 dni pełne koncertów, wydarzeń kulturalnych, artystycznych, warsztatów i spotkań, a to wszystko w sercu Augustowa – nad naszą rzeką Nettą. Będziemy edukować i inspirować do działania w rytm muzyki na najwyższym poziomie. Podczas Augustów is the future Festival wystąpią: Krzysztof Zalewski, Brodka, Karaś/Rogucki, Luxtorpeda, Natalia Przybysz, Ania Leon, Muchy, Smolik//Kev Fox, Skubas.

Muzyka w objęciach natury

Muzyka jest siłą, która zmienia na lepsze. Wiemy, że Augustów jest idealnym miejscem do rozmowy o wartości otaczającej nas przyrody. Dlatego główną lokalizacją festiwalu będą malownicze Błonia nad rzeką Nettą. 21, 22 oraz 23 lipca odbędzie się 9 koncertów topowych polskich artystów.

Pierwszego dnia festiwalu zobaczymy występy Ani Leon, Luxtorpedy oraz duetu Karaś/Rogucki. Drugiego dnia na scenie pojawią się Skubas, Natalia Przybysz oraz Brodka. Natomiast trzeciego dnia zagra grupa Muchy, duet Smolik/Kev Fox oraz Krzysztof Zalewski. Bilety na koncerty można nabyć na platformie Going: http://bit.ly/AITF_Festival

Słuchaj, baw się, poczuj

Festiwal to nie tylko koncerty. Przygotowujemy bogaty program wydarzeń, które odbędą się w otoczeniu augustowskiej natury. Każdy dzień festiwalu będzie wypełniony atrakcjami, które pozwolą poczuć dobrą relację z naszym otoczeniem.

W programie festiwalu m.in. puszczańskie plenery malarskie, warsztaty ekologicznego gotowania, wycieczki z przewodnikami do lasu, gry terenowe, kino plenerowe, warsztaty bartnicze oraz wiele innych fascynujących warsztatów i wydarzeń.

Przeżyj, poczuj, pomyśl i podaj dalej. Małymi krokami wspólnie zmieniamy świat!

Organizatorem festiwalu jest Miasto Augustów, a patronem medialnym Radio 357.

Do zobaczenia w Augustowie!

https://www.basenaugustow.pl/wp-content/uploads/2021/06/tourshop-logo.png
Przejdź do treści