WynikiTurniej Halowy Mistrzostwa Augustowa – wyniki i fotorelacja

29 marca, 2022

W dniu 26 marca 2022 r. rozegraliśmy ostatni Turniej na hali w tym sezonie – Mistrzostwa Augustowa w Piłce Halowej ! Do udziału zgłosiło się 7 drużyn jednak ze różnych względów w sobotę ostatecznie udział wzięły 4 drużyny. Kapitanowie i organizatorzy ustalili system rozgrywek „każdy z każdym” a mecze miały trwać 2 x 10 min.

Mecze były wyrównane jednak nie brakowało składnych akcji oraz pięknych bramek. A walka o pierwsze miejsce trwała dosłownie do ostatniego gwizdka. Po dwóch kolejkach wszystkie zespoły miały po jednym zwycięstwie. Decydująca 3 kolejka była bardzo emocjonująca. Na zmęczonych zawodników z Albatrosu czekali Synowie Janusza i bezlitośnie ich punktowali ostatecznie zwyciężając 6:1. Po tym meczu na plac wyszli zawodnicy Juniorów i Gibon Squad. Ci pierwsi mieli szansę już tylko na 2 miejsce w turnieju a Gibon Squad wygrywając mógł wygrać cały turniej! Juniorzy szybko wyszli na prowadzenie i kontrolowali mecz jednak w drugiej połowie zawodnicy Gibonu wykorzystali chwile nie uwagi przeciwnika i doprowadzili do remisu po czym szybko zdobyli dwie kolejne bramki. Juniorzy walczyli do końca strzelając bramkę kontaktową, jednak do remisu zabrakło czasu ostatecznie Gibon Squad wygrał mecz 3:2 tym samym niespodziewanie wygrywając cały Turniej.

Albatros Raczki – Gibon Squad 2:1
Synowie Janusza – Juniorzy 1:0
Gibon Squad – Synowie Janusza 3:2
Juniorzy – Albatros raczki 1:0
Synowie Janusza – Albatros Raczki 6:1
Gibon Squad – Juniorzy 3:2

Klasyfikacja końcowa:
1. Gibon Squad
2. Synowie Janusza
3. Juniorzy Augustów
4. Albatros Raczki

Nagrody indywidualne: Najlepszy bramkarz: Dawid Krupiński – Synowie Janusza Król strzelców – Piotr Cieciuch – Synowie Janusza MVP Turnieju – Maciej Wysocki – Gibon Squad
Gratulujemy wszystkim zawodnikom uczestniczącym w naszym Turnieju, dziękujemy za postawę Fair-Play, która towarzyszyła przez cały turniej!
Był to ostatni Turniej w Piłce Halowej w tym sezonie. Dziękujemy wszystkim drużynom oraz kibicom za udział w sezonie 2021/2022.

CSiR w Augustowie

https://www.basenaugustow.pl/wp-content/uploads/2021/06/tourshop-logo.png
Przejdź do treści