CsirFitness

Informujemy, iż w okresie wakacyjnym zajęcia fitness i aqua fitness nie odbywają się. Wznowienie zajęć fitness planowane jest od dnia 17 września 2018r., grafik pozostaje bez zmian.
Zapraszamy.

Fitness

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19.10 FITNESS TBC FITNESS TBC FITNESS TAE-BO FITNESS TAE-BO lub BODY STEP (na zmianę co tydzień)

ZAJĘCIA FITNESS

Instruktor - Pani Dorota Dunaj-Kozłowska
grupa 2 x w tygodniu - wtorek, czwartek 19:00
grupa 3 x w tygodniu - poniedziałek, środa, piątek godz. 19:00

TBC
TBC czyli Total Body Condition to trening kształtujący wszystkie partie ciała. Pierwsza część treningu to układ choreograficzny z wykorzystaniem podstawowych kroków aerobiku, natomiast druga to ćwiczenia wzmacniające ramiona, plecy, brzuch, uda, pośladki. Podczas zajęć stosowany jest różnego rodzaju sprzęt taki jak: hantle, ciężarki na nogi, czy piłki fitball, które podnoszą dodatkowo efektywność wykonywanych ćwiczeń.

BODY STEP
Zajęcia łączące ćwiczenia wydolnościowe i kształtujące. Pierwsza część treningu to ćwiczenia aerobowe polegające na wchodzeniu i schodzeniu na specjalnie do tego przeznaczony stopień o regulowanej wysokości. Na stopniu wykonuje się kroki, podskoki, obroty, zwykle połączone w układy choreograficzne. Natomiast druga część to ćwiczenia wzmacniające brzuch, uda, pośladki.

TAE-BO
Ćwiczenia odbywają się przy muzyce, łączą w sobie podstawowe kroki aerobiku oraz podskoki, kopnięcia i ciosy, co powoduje wysoki wydatek energetyczny. Prawidłowa technika ćwiczeń pozwala natomiast wzmocnić mięśnie i wyrzeźbić pośladki, uda, mięśnie brzucha i ramion (miejsca najbardziej podatne na odkładanie się tkanki tłuszczowej). Końcowa część zajęć to ćwiczenia wzmacniające: brzuch, uda, pośladki oraz ćwiczenia rozciągające.

CENNIK:
- zajęcia trzy razy w tygodniu - 100 zł
- zajęcia dwa razy w tygodniu - 80 zł
- zajęcia jednorazowe dla dorosłych - 15 zł

Opłaty za uczestnictwo w zajęciach wnoszone są z góry. W przypadku przystąpienia do zajęć w połowie miesiąca możliwe jest odstąpienie od opłaty o 1/2.


Informacje w sekretariacie pływalni CSIR, w godz.: 7.00-15.00 tel. (0-87) 643-67-58

Zapraszamy.

Regulamin uczestnictwa w zajęciach fitness Oświadczenie uczestnika zajęć Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Aqua Fitness

Zajęcia ruchowe połączone z muzyką

Zajęcia w wodzie pozwalają spalić 500-700kcal w ciągu godziny, czyli dwa razy więcej niż na zwykłym aerobicu. Redukują ewentualny cellulit.

Nie musisz umieć pływać!

  • - Pozbądź się zbędnych kilogramów
  • - Wysmuklij i ujędrnij swoje ciało
  • - Wzmocnij mięśnie
  • - Zredukuj tkankę tłuszczową
  • - Odciąż kręgosłup, stawy i więzadła
  • - Popraw wytrzymałość
  • - Pozbądź się stresu i zrelaksuj się!

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 20:00

PIERWSZE ZAJĘCIA 4 grudnia 2018r.

Koszt

Opłata za zajęcia (45 minut): 10 zł + wstęp 9 zł (40% rabatu)
karnet miesięczny (8 zajęć): 70 zł + wstęp.

Plakat

Siłownia

W trosce o sprawność fizyczną proponujemy trening w naszej siłowni. Wyposażona jest ona w urządzenia sportowe umożliwiające trening wyczynowy jak i rekreacyjny. Systematyczne korzystanie z siłowni zapewni atrakcyjny wygląd ciała, jak i zdrowe samopoczucie.

Pobierz regulamin siłowni

Odnowa biologiczna

Oferujemy masaż wibracyjny, rozciągający, klepiący, ugniatający i klepiąco-ugniatający o charakterze relaksacyjnym w różnych sekwencjach i o różnym natężeniu tak, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania użytkownika.

Honorujemy karty

Grafika karty

karta multisport plus

Grafika karty

karta Fit Sport

Grafika karty

karta FitProfit

Grafika karty

karta multisport kids