Ikona pucharu

Zawody

06

06

2019

MISTRZOSTWA W PŁYWANIU KLAS II AUGUSTOWSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH już za nami!

Dnia 17.02.2019 r. w Hali Sportowej SP4 przy ul. Konopnickiej 5 odbył się kolejny Turniej Piłki Halowej, tym razem zawodnicy rywalizowali o Puchar Burmistrza Augustowa – Mirosława Karolczuka. Do rywalizacji stanęło 8 drużyn podzielonych na dwie grupy: Grupa A: II LO w Augustowie, Nowinka Team, Juniorzy, Rabona i Grupa B: Browar, Oaza Team Ełk, Grom Bakałarzewo, FC Sztabin. Mecze grupowe wyłoniły po jednej drużynie, które awansowały bezpośrednio do walki w półfinale. Z grupy A najlepszą drużyna okazali się augustowscy Juniorzy a w Grupie B pierwsze miejsce zajęła drużyna Browaru. O półfinał musieli powalczyć Nowinka Team vs FC Sztabin i Oaza Team Ełk vs Rabona. Oba mecze zakończyły się bezbramkowymi remisami i do wyłonienia zwycięzców były potrzebne rzuty karne. 4 trafione rzuty karne zawodników FC Sztabin pozwolił awansować do półfinału z zespołem Browar. Natomiast z Juniorami w półfinale będzie mierzyć się zespół Oaza Team Ełk, który wygrał rzuty karne 2:1 z Raboną. W pierwszym meczu decydującym kto zagra w wielkim finale skazywani na porażkę młodzi zawodnicy ze Sztabina okazali się lepsi wygrywając 3:1 z faworyzowana drużyną Browaru. Drugi półfinał był wyrównany, obie drużyny badały się do straty pierwszej bramki. Prowadzenie objęła drużyna z Ełku po czym zawodnicy z Augustowa ruszyli do ataku i udało się doprowadzić do remisu. W serii rzutów karnych lepsi okazali się Juniorzy i to oni awansowali do Finału.

W Wielkim Finale zawodnicy z Augustowa pierwsi zaczęli strzelanie jednak FC Sztabin zdołał wyrównać. Kiedy każdy myślał, że mecz zakończy się bramkowym remisem, ręką w polu bramkowym zagrał obrońca gości i sędziowie podyktowali rzut karny. Juniorzy pewnie trafili i wygrali mecz 2:1 oraz cały Turniej o Puchar Burmistrza Mirosława Karolczuka.

Najlepszym strzelcem został drugi raz z rzędu Michał Lewicki z drużyny Browar zaliczając 6 trafień, natomiast najlepszym bramkarzem bezkonkurencyjnie okazał się Jerzy Kulig z drużyny Juniorzy.

Dziękujemy za sportową rywalizację w duchu zasady Fair Play i już zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Augustowa, które odbędą się 10 marca!

WYNIKI TURNIEJU PIŁKI HALOWEJ
Ikona pucharu

Ogłoszenia

08

04

2021

CSiR ogłasza nabór na wolne stanowisko – referent

Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze – referent.

Więcej

Ikona pucharu

Ogłoszenia

26

02

2021

Ogłoszenie konkursu na wolne stanowisko urzędnicze Głównego Księgowego

W Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie

Więcej

Ikona pucharu

Ogłoszenia

17

02

2021

Ogłoszenie na Pierwszy Przetarg Ustny Nieograniczony na Dzierżawę Gruntu

Więcej

Ikona pucharu

Ogłoszenia

15

02

2021

Lodowisko - Rozpoczynamy sezon 2021

Więcej

Ikona pucharu

Wydarzenia

04

02

2021

Półkolonie narciarskie 2021

Plakat

Więcej

Ikona pucharu

Ogłoszenia

02

02

2021

Informacja

Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie informuje, że obiekt pływalni miejskiej będzie nieczynny do odwołania.

Więcej

Honorujemy karty

Grafika karty

karta multisport plus

Grafika karty

karta Fit Sport

Grafika karty

karta FitProfit

Grafika karty

karta multisport kids