Ikona pucharu

Wydarzenia

03

02

2020

Turniej Piłki Halowej 2020 zakończony!

Jak co roku Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie od stycznia zaczyna sezon Turniejów Halowych. W styczniu, lutym i marcu zostaną rozegrane trzy Turnieje. W dniu 26 stycznia 2020 r. w hali SP4 odbył się pierwszy z nich - Augustowski Turniej Piłki Halowej. Do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. Grupa A – Juniorzy, Rabona, Choroszcz, Oaza Ełk a w grupie B – Albatros Raczki, Browar, Patryk i Przyjaciele, Piłkarzyny.

W grupie A wszystkie mecze wygrała drużyna Juniorów i awansowała bezpośrednio do półfinału Turnieju. O drugie miejsce rywalizowała Rabona i Oaza Ełk. Dzięki bezpośredniej wygranej oraz remisie z drużyną Choroszczy to Rabona zajęła 2 a Oaza 3 miejsce w grupie i o awans do półfinału musieli walczyć z drużynami z grupy B. W grupie B z dorobkiem 7 pkt. wygrała drużyna Albatros Raczki, drugie miejsce zajęła ekipa Browaru natomiast trzecie Patryk i Przyjaciele.

Po emocjonujących pojedynkach grupowych przyszedł czas na baraże do półfinału, w których grały: Rabona – Patryk i Przyjaciele, Browar – Oaza Ełk.

Pierwszy baraż to niezwykle wyrównany pojedynek, który zakończył się bramkowym remisem 1:1 i o awansie decydowały rzuty karne. Podobnie jak w regulaminowym czasie gry tak i w rzutach karnych drużyny szły „łeb w łeb” jednak Rabona była o jedną bramkę lepsza i wygrała 5:4.

Drugi mecz to popis drużyny Browaru, rozstrzelali zawodników z Ełku 5:0. Warto zaznaczyć, że drużyna Oazy w wyniku kontuzji straciła swojego bramkarza na etapie grupowym i zastępował go zawodnik „z pola”.

W półfinałach czekali zwycięzcy grup czyli Juniorzy i Albatros Raczki. Zawodnicy z Augustowa zagrali z drużyną Browaru. Na prowadzenie wyszli Juniorzy a bramkę zdobył Adrian Ziarko, radość nie trwała zbyt długo ponieważ do remisu doprowadził niezawodny Dawid Kolenda. O awansie do finału zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali Juniorzy zwyciężając 3:2.

Drugi półfinał został rozegrany pomiędzy drużyna Albatros Raczki a Raboną. Faworyzowani zawodnicy z Raczek długo nie mogli przełamać obrony oraz znakomicie dysponowanego bramkarza Rabony. Na 5 min przed końcem meczu za sprawą Sebastiana Jankowskiego Albatros wyszedł na prowadzenie a następnie przypieczętowali awans do finału drugą bramką ostatecznie wygrywając 2:0.

W meczu o 3 miejsce mieliśmy prawdziwy festiwal strzelecki mecz zakończył się wynikiem 6:3 dla Browaru a 4 bramki strzelił Dawid Kolenda. Warto dodać, że drużyna z Janowa przyjechała tylko 5-cio osobowym składem. A jako ciekawostka w fazie grupowej wspierała się bramkarzem z drużyny… Rabony :)

W wielkim finale Augustowskiego Turnieju Piłki Nożnej Halowej zagrały drużyny Albatros Raczki oraz Juniorzy. Pierwsze 10 min spotkania to „piłkarskie szachy” z jednej i drugiej strony. Jednak zgrana ekipa z Raczek przełamała dobrze spisujących się Juniorów ostatecznie wygrywając 3:0.

I Miejsce – Albatros Raczki
II Miejsce – Juniorzy Augustów
III Miejsce – Browar Janów
Nagrody indywidualne:
Najlepszy Bramkarz – Łukasz Tkaczuk – Rabona
Król Strzelców – Dawid Kolenda (15 bramek) – Browar
MVP Turnieju – Sebastian Jankowski – Albatros Raczki

Był to pierwszy z 3 przygotowanych Turniejów Piłki Halowej. Zapraszamy już 23 lutego na drugi Turniej Piłki Halowej tym razem o Puchar Burmistrza Miasta Augustowa.

Ikona pucharu

Ogłoszenia

25

09

2020

Otwarcie pływalni

Informujemy, że otwarcie obiektu nastąpi 31.10.2020r.

Więcej

Ikona pucharu

Ogłoszenia

26

06

2020

Otwarcie

Miejskiego Wyciągu Nart Wodnych i Kąpieliska Miejskiego.

Więcej

Ikona pucharu

Ogłoszenia

31

03

2020

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI CSiR W AUGUSTOWIE

Więcej

Ikona pucharu

Ogłoszenia

10

02

2020

Zmiana godzin Aqua Fitness

Od dnia 11.02.2020 obowiązywać będą nowe godziny zajęć.

Więcej

Ikona pucharu

Wydarzenia

04

02

2020

Zawody na Wodnym Torze Przeszkód

Wyniki i fotorelacja

Więcej

Ikona pucharu

Wydarzenia

04

02

2020

Bieg Tropem Wilczym 2020

Wyniki

Więcej

Zdjęcie oferty specjalnej

BILET „2 GODZINY W CENIE 1"

Promocyjna cena biletu jednorazowego oraz grupowego za 2 godziny korzystania z pływalni.

Sprawdź

Zdjęcie oferty specjalnej

Aqua Fitness

Zajęcia ruchowe połączone z muzyką
Dołącz do nas i bądź w formie!

Sprawdź

Zdjęcie oferty specjalnej

Bilet grupowy

W ramach oferty grupowej proponujemy 20% zniżki na zakup biletów.

Sprawdź

Zdjęcie oferty specjalnej

Nauka pływania

Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie ogłasza zapisy oraz zaprasza na zajęcia.

Sprawdź

Zdjęcie oferty specjalnej

Oferta przedpołudniowa dla dorosłych

Proponujemy 30% ZNIŻKI na zakup karnetów dla dorosłych w godzinach 10-13.

Sprawdź

Zdjęcie oferty specjalnej

Bilet rodzinny

40% ZNIŻKI na zakup biletów jednorazowych na pływalnię dla rodzin z dziećmi.

Sprawdź

Honorujemy karty

Grafika karty

karta multisport plus

Grafika karty

karta Fit Sport

Grafika karty

karta FitProfit

Grafika karty

karta multisport kids