Ikona pucharu

Wydarzenia

03

02

2020

Turniej Piłki Halowej 2020 zakończony!

Jak co roku Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie od stycznia zaczyna sezon Turniejów Halowych. W styczniu, lutym i marcu zostaną rozegrane trzy Turnieje. W dniu 26 stycznia 2020 r. w hali SP4 odbył się pierwszy z nich - Augustowski Turniej Piłki Halowej. Do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. Grupa A – Juniorzy, Rabona, Choroszcz, Oaza Ełk a w grupie B – Albatros Raczki, Browar, Patryk i Przyjaciele, Piłkarzyny.

W grupie A wszystkie mecze wygrała drużyna Juniorów i awansowała bezpośrednio do półfinału Turnieju. O drugie miejsce rywalizowała Rabona i Oaza Ełk. Dzięki bezpośredniej wygranej oraz remisie z drużyną Choroszczy to Rabona zajęła 2 a Oaza 3 miejsce w grupie i o awans do półfinału musieli walczyć z drużynami z grupy B. W grupie B z dorobkiem 7 pkt. wygrała drużyna Albatros Raczki, drugie miejsce zajęła ekipa Browaru natomiast trzecie Patryk i Przyjaciele.

Po emocjonujących pojedynkach grupowych przyszedł czas na baraże do półfinału, w których grały: Rabona – Patryk i Przyjaciele, Browar – Oaza Ełk.

Pierwszy baraż to niezwykle wyrównany pojedynek, który zakończył się bramkowym remisem 1:1 i o awansie decydowały rzuty karne. Podobnie jak w regulaminowym czasie gry tak i w rzutach karnych drużyny szły „łeb w łeb” jednak Rabona była o jedną bramkę lepsza i wygrała 5:4.

Drugi mecz to popis drużyny Browaru, rozstrzelali zawodników z Ełku 5:0. Warto zaznaczyć, że drużyna Oazy w wyniku kontuzji straciła swojego bramkarza na etapie grupowym i zastępował go zawodnik „z pola”.

W półfinałach czekali zwycięzcy grup czyli Juniorzy i Albatros Raczki. Zawodnicy z Augustowa zagrali z drużyną Browaru. Na prowadzenie wyszli Juniorzy a bramkę zdobył Adrian Ziarko, radość nie trwała zbyt długo ponieważ do remisu doprowadził niezawodny Dawid Kolenda. O awansie do finału zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali Juniorzy zwyciężając 3:2.

Drugi półfinał został rozegrany pomiędzy drużyna Albatros Raczki a Raboną. Faworyzowani zawodnicy z Raczek długo nie mogli przełamać obrony oraz znakomicie dysponowanego bramkarza Rabony. Na 5 min przed końcem meczu za sprawą Sebastiana Jankowskiego Albatros wyszedł na prowadzenie a następnie przypieczętowali awans do finału drugą bramką ostatecznie wygrywając 2:0.

W meczu o 3 miejsce mieliśmy prawdziwy festiwal strzelecki mecz zakończył się wynikiem 6:3 dla Browaru a 4 bramki strzelił Dawid Kolenda. Warto dodać, że drużyna z Janowa przyjechała tylko 5-cio osobowym składem. A jako ciekawostka w fazie grupowej wspierała się bramkarzem z drużyny… Rabony :)

W wielkim finale Augustowskiego Turnieju Piłki Nożnej Halowej zagrały drużyny Albatros Raczki oraz Juniorzy. Pierwsze 10 min spotkania to „piłkarskie szachy” z jednej i drugiej strony. Jednak zgrana ekipa z Raczek przełamała dobrze spisujących się Juniorów ostatecznie wygrywając 3:0.

I Miejsce – Albatros Raczki
II Miejsce – Juniorzy Augustów
III Miejsce – Browar Janów
Nagrody indywidualne:
Najlepszy Bramkarz – Łukasz Tkaczuk – Rabona
Król Strzelców – Dawid Kolenda (15 bramek) – Browar
MVP Turnieju – Sebastian Jankowski – Albatros Raczki

Był to pierwszy z 3 przygotowanych Turniejów Piłki Halowej. Zapraszamy już 23 lutego na drugi Turniej Piłki Halowej tym razem o Puchar Burmistrza Miasta Augustowa.

Ikona pucharu

Ogłoszenia

08

04

2021

CSiR ogłasza nabór na wolne stanowisko – referent

Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze – referent.

Więcej

Ikona pucharu

Ogłoszenia

26

02

2021

Ogłoszenie konkursu na wolne stanowisko urzędnicze Głównego Księgowego

W Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie

Więcej

Ikona pucharu

Ogłoszenia

17

02

2021

Ogłoszenie na Pierwszy Przetarg Ustny Nieograniczony na Dzierżawę Gruntu

Więcej

Ikona pucharu

Ogłoszenia

15

02

2021

Lodowisko - Rozpoczynamy sezon 2021

Więcej

Ikona pucharu

Wydarzenia

04

02

2021

Półkolonie narciarskie 2021

Plakat

Więcej

Ikona pucharu

Ogłoszenia

02

02

2021

Informacja

Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie informuje, że obiekt pływalni miejskiej będzie nieczynny do odwołania.

Więcej

Honorujemy karty

Grafika karty

karta multisport plus

Grafika karty

karta Fit Sport

Grafika karty

karta FitProfit

Grafika karty

karta multisport kids